Buduj z nami sieć najlepszych questów w Polsce!

Fundacja Questingu już od 15 lat współpracuje z samorządami i organizacjami pozarządowymi w całej Polsce. Wspólnie tworzymy angażujące trasy, których celem jest zachowanie unikalnego dziedzictwa kulturowego, historycznego i przyrodniczego.

Z niektórymi instytucjami pracujemy już od wielu lat, ale nasza współpraca miała do tej pory charakter doraźny: pracowaliśmy nad stworzeniem jednego lub kilku questów, czasem wspólnie przygotowaliśmy ich inaugurację. Drukowaliśmy ulotkę questową, umieszczaliśmy opis trasy na stronie www i w aplikacji mobilnej. Wszystko we wspaniałej atmosferze i z troską o najdrobniejsze szczegóły. Ale czegoś nam ciągle brakowało. Czego?

Sposobu na ciągłą i długofalową współpracę. Działań, dzięki którym mielibyśmy 100% pewności, że nasze questy są zawsze aktualne i bezpieczne dla użytkowników. Platformy, dzięki której moglibyśmy łączyć pojedyncze questy naszych Partnerów w jedną spójną całość.

Dziś nasze marzenie staje się rzeczywistością.

Dzięki dofinansowaniu z Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich (PROO) Narodowego Instytutu Wolności budujemy pierwszą w Polsce partnerską sieć podmiotów skupionych wokół marki Questing oraz pierwszy ogólnopolski system audytu i monitoringu tras.

To system, dzięki któremu wspólnie zadbamy o to, by trasy w Waszych miejscowościach były zawsze aktualne i dostosowane do zmieniającej się rzeczywistości. Biorąc udział w naszej najnowszej inicjatywie zyskacie pewność, że odwiedzający i turyści z łatwością odkryją najciekawsze historie Waszego miejsca na ziemi. Współpracując z nami:

  • otrzymacie profesjonalną aktualizację Questu przez naszych Trenerów Questingu;
  • zdobędziecie wsparcie w zakresie promocji questu na naszej stronie www, aplikacji mobilnej “Questing – gry terenowe” oraz w mediach społecznościowych
  • zyskacie możliwość udziału w pierwszym w Polsce programie lojalnościowym z nagrodami dla Questowiczów

Wiedząc, że Wasz quest jest aktualny i odpowiada wysokim wymaganiom naszej questowej społeczności, będziemy mogli także włączyć go we wszystkie przyszłe akcje promocyjne i projekty naszej Fundacji.

Chcesz dołączyć do grona Partnerów budujących sieć najlepszych questów w Polsce?

Reprezentujesz samorząd lub organizację pozarzadową? Zadzwoń do nas (500 638 679) lub napisz (kontakt@quesitng.pl). Chętnie przedstawimy szczegóły naszej oferty i odpowiemy na wszystkie pytania.


Do tej pory zaufali nam:

WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE
Gminne Centrum Kultury w Dąbrówce
Muzeum Dom Rodziny Pileckich w Ostrowi Mazowieckiej
Muzeum Historii Polski w Warszawie

WOJEWÓDZTWO PODLASKIE
Muzeum Historyczne – Muzeum Podlaskie w Białymstoku

WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE
Fundacja “Tradycyjna Zagroda”
Gmina Kuryłówka
Stowarzyszenie społeczno-edukacyjne „Orzeł Biały – Strzelec”
Stowarzyszenie społeczno-kulturalne “Rędziny”

WOJEWÓDZTWO POMORSKIE
Ochotnicza Straż Pożarna w Jastarni
Stowarzyszenie Północnokaszubska Lokalna Grupa Rybacka

WOJEWÓDZTWO OPOLSKIE
Instytut Śląski w Opolu

WOJEWÓDZTWO ŚWIĘTOKRZYSKIE
Centrum Edukacji i Kultury “Szklany Dom” w Ciekotach
Miasto i Gmina Szydłów
Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Szydłowie
Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Świętokrzyskiego
“Sienkiewiczówka” w Oblęgorku

Pobierz aplikację
i rozpocznij z nami ekscytującą przygodę!