Chata Podróżnika promuje Questing

CHP3Chata Podróżnika to Centrum Obsługi Turystów i Podróżników oraz informacja turystyczna w jednym. Miejsce, w którym odwiedzający okolice podnóża Gór Świętokrzyskich dowiedzą się, na jakie atrakcje mogą liczyć nie tylko w Bałtowie, ale także w sąsiednich powiatach. Podróżujący po subregionie „Krzemienny Krąg”, uzyskają w Chacie Podróżnika informacje o miejscach noclegowych w najbliższej okolicy oraz otrzymają wskazówki, gdzie warto spróbować tradycyjnych, regionalnych potraw.

Centrum Obsługi Turystów i Podróżników nastawione jest na aktywną promocję regionu oraz sieciowych produktów turystycznych, takich jak „Szlak Przygody”. Szczególny nacisk kładzie na Questing – przez cały region przebiega kilkadziesiąt tras.

Dodatkowo Chata Podróżnika to punkt szkoleniowy, w którym organizowane są m.in. warsztaty związane z tradycją Gór Świętokrzyskich. Szczególny charakter miejsce zawdzięcza eksponowanym tu wyjątkowym, lokalnym produktom (także rękodziełom), które mogą być świetną pamiątką z wyprawy po okolicy.

Chata Podróżnika powstała w ramach projektu współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

Pobierz aplikację
i rozpocznij z nami ekscytującą przygodę!