Gra targowa – Questing! Nagrody czekają!

Lubisz wyzwania? To świetnie się składa, bo razem z 24. Międzynarodowymi Targami Turystyki GLOBalnie w Katowicach  przygotowaliśmy dla Was Grę targową! W sobotę i niedzielę (24 i 25 marca) zapraszamy Was od 12:00 do 15:00 do uczestnictwa w emocjonującej zabawie! Co 10 minut, dwuosobowe zespoły będą rozpoczynały grę (od 12:00 do 14:50). Możecie zagrać z córką, synem, bratem, siostrą, babcią, dziadkiem, koleżanką – warunek jest jeden: przynajmniej jedna osoba w zespole musi być pełnoletnia.

Na stoisku Fundacji Questing nr (Stoisko: H1) uczestnicy muszą wypełnić kartę zgłoszenia, to miejsce jest zarazem startem i metą gry. Uczestnicy mają do przejścia 9 punktów. Do każdego prowadzi go karta questu, w której zawarty jest tekst z zagadkami dotyczącego następnego punktu. Na każdym stanowisku wydawany jest skarb – pieczątka poświadczająca zdobycie danego questu, jak również karty questów.

Nagrody otrzymają pary, które w najszybszym czasie wróciły z gry na miejsce startu, przekazując pakiet wszystkich pieczątek, w odpowiedniej kolejności oraz wszystkich poprawnie rozwiązanych kart questu.

Rozdane zostaną:

  • 24 marca 3 nagrody
  • 25 marca 3 nagrody

Ogłoszenie wyników odbędzie się oddzielnie dla każdego dnia, czyli 24 i 25 marca przed zamknięciem targów.

Nagrody główne za I miejsca – 2 szt.:

 

Zdjęcia domku Giotto: https://www.flickr.com/photos/ecvacanze/albums/72157651002730062

Nagrody główne za II miejsca – 2 szt.

Vouchery ufundowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego:

  • Pobyt weekendowy dla 2 osób w Górskim Kompleksie Wypoczynkowym Blue Mountain Resort w Szklarskiej Porębie
  • Nocleg w pokoju 2 osobowym ze śniadaniem w Zamku Książ oraz zwiedzanie zamku z przewodnikiem

Na uczestników gry czeka mnóstwo nagród pocieszenia: walizki podróżne, tace tunezyjskie, książki z Muzeum Śląskiego, wejściówki do obiektów w Cottbus, wejściówki do Kolejkowa, bilety rodzinne do Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju, wejściówki do Muzeum Zabawek, vouchery dla 2 osób na spływ kajakowy, kubki termiczne, gadżety woj. Mazowieckiego i ilustrowane książki dla dzieci pt.: „Camping jak z bajki”.

Zapraszamy!

 

Pobierz aplikację
i rozpocznij z nami ekscytującą przygodę!