PolskieSzlaki.pl zostały patronem medialnym I Ogólnopolskiego Festiwalu Questingu na Ziemi Lubaczowskiej

PolskieSzlaki.pl zostały patronem medialnym I Ogólnopolskiego Festiwalu Questingu, który odbędzie się na Ziemi Lubaczowskiej w dniach 19 – 21 maja 2017 roku. PolskieSzlaki.pl to rodzinny portal turystyczny, który przez 12 lat swego istnienia z maleńkiej strony hobbystycznej stał się jednym z najlepszych i najpełniejszych przewodników po Polsce! Główną osią są w nim opisy atrakcji turystycznych i miast, wszystkie opatrzone pięknymi zdjęciami. Portal żyje i przyciąga Krajtroterów z całej Polski. Mnóstwo tu fotorelacji Internautów, a niezwykle przyjazne Forum sprawia, że posty i przeżycia nie pozostają bez echa. Polskie Szlaki tworzą ludzie z pasją!

Portal ciągle jest wzbogacany, nie tylko o nowe treści, ale i możliwości oraz technologie. Polskie Szlaki są jak najbardziej społecznościowym serwisem, który dodatkowo ma swoje kanały w Social Media, jak Facebook, Instagram czy Youtube. Turyści mogą również skorzystać bezpłatnie z aplikacji mobilnej, coraz chętniej wykorzystywanej przez młodych. To przeciwwaga dla tradycyjnych Polskich Szlaków, które skupiają nieco starszych Krajtroterów, a nawet seniorów.

Jeszcze słów kilka o statystykach portalu PolskieSzlaki.pl, które przedstawiają się imponująco. 1 Maja 2016 roku liczba Unikalnych Użytkowników na dzień sięgnęła ponad 30 tys., a 15 sierpnia 2016 roku nawet przekroczyła 40 tys. W tym wysokim sezonie pomiędzy majem a sierpniem 2016 roku portal odnotował ponad 6 mln odsłon. W sezonie zimowym 2016/2017 liczba UU/dzień była bliska 10 tys.

Pobierz aplikację
i rozpocznij z nami ekscytującą przygodę!