Weź udział w grywalizacji, rozwiąż questy na czas i wygraj atrakcyjne nagrody – inauguracja questów w Leżajsku już 9 czerwca!

W ubiegłym roku, w czerwcu, w trakcie dwudniowych warsztatów przeprowadzonych w Starostwie Powiatowym w Leżajsku we współpracy z Fundacją Questingu  powstały dwa questy dla powiatu leżajskiego. Rosnące zainteresowanie turystyką z zagadkami spowodowało, że grupa warsztatowa spotkała się z trenerkami questingu po raz kolejny, tym razem w kwietniu.

Tegoroczna premiera nowych questów dla powiatu leżajskiego będzie miała wyjątkową oprawę, bowiem odbędzie się w formie grywalizacji. A czym owa grywalizacja jest? Najprościej rzecz ujmując to zawody questowe.

Poprzez przejście questów na czas, przeprowadzimy proces grywalizacyjny. Każdy biorący udział w zabawie, będzie musiał przejść questy rozwiązując wszystkie zagadki, które doprowadzą go do ukrytego skarbu. Ci, którzy zrobią to w najkrótszym czasie, otrzymają fantastyczne nagrody – mówi Edyta Lenart-Wojna, prezes Fundacji Questingu.

Zawody questowe odbędą się 9 czerwca w Leżajsku. O szczegółach grywalizacji będziemy informować już niebawem.

 

Pobierz aplikację
i rozpocznij z nami ekscytującą przygodę!