Weź udział w konkursie na najlepszy quest!

Już od dziś (13 czerwca) wszystkie podmioty z sektora samorządowego lub pozarządowego działające niekomercyjnie na rzecz popularyzacji i promocji turystyki dziedzictwa mogą zgłaszać swój udział w konkursie organizowanym przez Fundację Questingu dzięki dofinansowaniu ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Przede wszystkim: dokładnie zapoznaj się z regulaminem i przestrzegaj zawartych tam zasad i wskazówek.

Otwórz formularz zgłoszeniowy. Wpisz wszystkie niezbędne dane. Nie zapomnij o zaznaczeniu oświadczenia i zgody na przetwarzanie danych osobowych i podpisach!

W formularzu opisz pomysł na quest w Twojej miejscowości lub okolicy. Liczy się pomysł oraz sposób, w jaki go przedstawisz.

Dodatkowo opisz, w jaki sposób powstanie questu wpłynie na rozwój małej infrastruktury turystycznej w miejscach, które wykorzystywane są do aktywnego wypoczynku (np. skwery, parki, lasy, nabrzeża rzek i jezior, plaże). 

Do formularza załącz niezbędny dokument potwierdzający formę prawną podmiotu, który reprezentujesz. 

[Aktualizacja 24.06.2024]
UWAGA! Decyzją Organizatora nabór zgłoszeń do konkursu zostaje przedłużony do dn. 30 CZERWCA DO GODZ. 23:59.

Wypełniony formularz odeślij nam na adres kontakt@questing.pl. Pamiętaj, że masz czas do 23 czerwca do godz. 23:59.

Wszystkie prawidłowo wypełnione zgłoszenia wezmą udział w internetowym głosowaniu; autorzy 20 najlepszych propozycji otrzymają supernagrody od Fundacji Questingu!

Co można wygrać?

Przede wszystkim profesjonalnie przygotowany quest; jeśli wygrasz 1 z 20 nagród, nasi Trenerzy Questingu pojawią się u Ciebie i opracują quest na bazie Twojego pomysłu. Ale to jeszcze nie wszystko…

… bo każdy z konkursowych questów będzie miał swoją premierę podczas grywalizacji z atrakcyjnymi nagrodami. Wspólnie z każdym z laureatów zorganizujemy zabawę dla chętnych mieszkańców i turystów. Polegać ona będzie na jak najszybszym przejściu questu za pomocą naszej aplikacji mobilnej “Questing – gry terenowe”.

Nie czekaj, weź udział w konkursie i stwórzmy razem najlepszy quest w Polsce!

Formularz zgłoszeniowy
Rozmiar :629kB
Pobierz
Regulamin - Aktualizacja
Rozmiar :199kB
Pobierz
Pobierz aplikację
i rozpocznij z nami ekscytującą przygodę!