Konkurs: opowiedz swoją historię i zdobądź bezpłatny quest dla swojej miejscowości!

Już od dziś (15 maja) do 22 maja wszystkie podmioty z sektora samorządowego lub pozarządowego działające niekomercyjnie na rzecz popularyzacji i promocji turystyki dziedzictwa mogą zgłaszać swój udział w konkursie organizowanym przez Fundację Questingu dzięki dofinansowaniu ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

 

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie?

 

  1. Dokładnie zapoznaj się z regulaminem i przestrzegaj zawartych tam zasad i wskazówek.
  2. Otwórz formularz zgłoszeniowy. Wpisz wszystkie niezbędne dane. Nie zapomnij o zaznaczeniu oświadczenia i zgody na przetwarzanie danych osobowych i podpisach!
  3. W formularzu opisz pomysł na quest w Twojej miejscowości lub okolicy. Liczy się pomysł oraz sposób, w jaki go przedstawisz.
  4. Do formularza załącz niezbędny dokument potwierdzający formę prawną podmiotu, który reprezentujesz. 
  5. Wypełniony formularz odeślij nam na adres kontakt@questing.pl. Masz czas do 22 maja do godz. 23:59.

 

Wszystkie prawidłowo wypełnione zgłoszenia wezmą udział w internetowym głosowaniu; autorzy 10 najlepszych propozycji otrzymają super nagrody od Fundacji Questingu!


Co można wygrać?

 

Przede wszystkim profesjonalnie przygotowany quest; jeśli wygrasz 1 z 10 nagród, nasi Trenerzy Questingu pojawią się u Ciebie i opracują quest na bazie Twojego pomysłu. Ale to jeszcze nie wszystko…

 

… bo każdy z konkursowych questów będzie miał swoją premierę podczas grywalizacji z atrakcyjnymi nagrodami. Wspólnie z każdym z laureatów zorganizujemy zabawę dla chętnych mieszkańców i turystów. Polegać ona będzie na jak najszybszym przejściu questu za pomocą naszej aplikacji mobilnej “Questing – gry terenowe”.

 

Nie czekaj, weź udział w konkursie!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

REGULAMIN

 

Pobierz aplikację
i rozpocznij z nami ekscytującą przygodę!