Pobierz aplikację i zdobywaj nagrody w pierwszym programie lojalnościowym dla Questowiczów!

Właśnie uruchomiliśmy w naszej aplikacji mobilnej pierwszy w Polsce program lojalnościowy z atrakcyjnymi nagrodami od Fundacji Questingu! 

Zobacz najczęściej zadawane pytania i sprawdź, jak dołączyć do naszej questowej społeczności w programie lojalnościowym.


1. Co muszę zrobić, by dołączyć do zabawy i zdobyć unikalne questowe gadżety? 

Wystarczy, że pobierzesz bezpłatną aplikację mobilną “Questing – gry terenowe” dostępną na systemy Android i iOS i założysz konto w aplikacji, a następnie zaczniesz przygodę na uwzględnionych w programie lojalnościowym questach.

Jeśli masz już aplikację – poczekaj na automatyczną aktualizację lub zaktualizuj ją ręcznie.

Jeśli poprawnie przejdziesz quest, czyli rozwiążesz wszystkie zagadki, wpiszesz poprawne hasła w aplikacji mobilnej i pojawisz się na mecie questu, na ekranie aplikacji pojawi się powiadomienie o ukończeniu questu. W tym momencie na Twoim koncie gracza pojawi się określona liczba punktów. 

Punkty zdobyte przez Ciebie na questach sumują się. A jeśli uzbierasz ich odpowiednią ilość, możesz wymienić ja na nagrody – również przez aplikację mobilną w zakładce “Program lojalnościowy”.

 

2. Skąd mam wiedzieć, ile punktów zdobędę za przejście questu?

Pamiętaj, że nie wszystkie questy dostępne w aplikacji mobilnej biorą udział w programie lojalnościowym.

W zakładce “Program Lojalnościowy” znajdziesz funkcję “Znajdź punktowane questy”. Skorzystaj z niej, by wyświetlić listę lub mapę tych tras, za które przyznawane są punkty w Programie.

Na liście znajdziesz też informację, ile punktów otrzymasz za prawidłowe przejście questu.

 

Co mogę wygrać?

Questowicze mogą zawalczyć o gadżety, które z pewnością przydadzą się nie tylko na questach, ale też na innych turystycznych wyprawach. 

Na zachętę, za najmniejszą liczbę punktów, oferujemy długopis lub korkową podkładkę pod ulotki questowe. Ten zestaw przyda się tym, którzy oprócz questowania z naszą aplikacją, lubią też rozwiązywać zadania z tradycyjna ulotką w dłoni. Bardziej cierpliwi gracze mogą powalczyć o nasz kultowy kubek termiczny, a także koszulki i bluzy z logiem Quesitng. Wybór jest szeroki i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Akcja specjalna na start

Zależy nam, by w questowanie z naszym programem lojalnościowym zaangażowały się również te osoby, które nigdy jeszcze nie były na naszej trasie. Wiemy, że dla początkujących pierwsze przejścia questów mogą być wyzwaniem. Dlatego też, specjalnie dla nich, przygotowaliśmy akcję promocyjną. 

W najbliższym czasie aplikacja nie będzie naliczać punktów ujemnych za skorzystanie z podpowiedzi na trasie. Dzięki temu początkujący gracze będą mogli łatwiej i szybciej pojąć zasady gry i zdobyć atrakcyjne nagrody.

Pamiętaj, że akcja jest ograniczona czasowo, warto się zatem spieszyć, by z niej skorzystać. Kiedy zaczniemy naliczać punkty ujemne za skorzystanie z podpowiedzi? Data nie jest dokładnie określona i zależy od tego, jak popularna stanie się aplikacja i czy okaże się, że nasi uczestnicy nie mają problemu z zagadkami, które dla nich przygotowaliśmy. O zakończeniu akcji promocyjnej poinformujemy Cię w osobnej wiadomości.

 

Pobierz aplikację
i rozpocznij z nami ekscytującą przygodę!