Uruchamiamy pierwszy questowy program lojalnościowy. Wyrusz na nasze trasy trasy i zdobywaj atrakcyjne nagrody!

Ruszamy z naszą najnowszą inicjatywą: pierwszym w Polsce programem lojalnościowym dla questowiczów. Z najnowszą funkcją dostępną w aplikacji mobilnej “Questing – gry terenowe” przejdziesz najlepsze questy w Polsce i zdobędziesz atrakcyjne nagrody.

Edyta Lenart-Wojna, prezes Fundacji Questingu, podkreśla znaczenie najnowszej funkcjonalności w aplikacji mobilnej:
– Program lojalnościowy to unikalna okazja, aby nagrodzić wszystkich użytkowników naszej aplikacji za ich zaangażowanie i pasję do questowania. Wierzymy, że dzięki tej inicjatywie jeszcze więcej osób odkryje radość z udziału w questach i dołączy do naszej społeczności. Cieszymy się, że możemy oferować nagrody, które umilą im każdą questową przygodę.

Jak grać? Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

Aby wziąć udział w programie lojalnościowym, wystarczy pobrać (lub zaktualizować) bezpłatną aplikację mobilną “Questing – gry terenowe” dostępną na systemy Android i iOS, założyć bezpłatne konto, a następnie rozpocząć przygodę na wybranych questach. Po przejściu questu, czyli rozwiązaniu wszystkich zagadek, wpisaniu poprawnych haseł w aplikacji i dotarciu na metę, użytkownik otrzymuje powiadomienie o zakończeniu questu. W tym momencie na koncie gracza pojawia się określona liczba punktów, które można wymienić na nagrody.

Questowicze mogą zdobywać unikalne gadżety, które przydadzą się nie tylko na questach, ale także podczas innych turystycznych wypraw. Za najmniejszą liczbę punktów można zdobyć długopisy i korkowe podkładki pod ulotki questowe, za większą, kubki termiczne, koszulki oraz bluzy z logiem “Questing”.

Jak podkreśla Edyta Lenart-Wojna, start programu lojalnościowego nie byłby możliwy, gdyby nie partnerzy Fundacji.

– Program lojalnościowy to bardzo ważna część naszej oferty, nie tylko dla questowiczów, ale też dla naszych Partnerów, czyli organizacji, które przez lata tworzyły z nami najlepsze questy – podkreśla. – Do tej pory każdy z tych podmiotów promował swoje trasy indywidualnie. Program lojalnościowy to spełnienie naszych marzeń, bo zintegorwać naszych Partnerów wokół marki “Questing” i tworzyć z nimi sieć najlepszych questów w Polsce.

Akcja specjalna na start

Aby zachęcić nowe osoby do questowania, Fundacja Questingu przygotowała akcję promocyjną, podczas której aplikacja nie będzie naliczać punktów ujemnych za skorzystanie z podpowiedzi na trasie. Dzięki temu początkujący gracze będą mogli łatwiej i szybciej zrozumieć zasady gry i zdobyć nagrody. Akcja jest ograniczona czasowo, dlatego warto zainstalować aplikację już teraz i dołączyć do gry jak najszybciej.

 

 

Pobierz aplikację
i rozpocznij z nami ekscytującą przygodę!